תקנון

תקנון שימוש, מדינות החלפות והחזרות

האמור בפרק זה הינו במסגרת "תקנון שימוש, מדינות החלפות והחזרות" וככזה נתון לשינוי נסיבתי תלוי אירוע ו/או סיטואציה ומשכך יש לראות בתנאים אלו כתנאי מסגרת בלבד.

ניתן להחליף / להחזיר פריט שנקנה באתר עד 14 ימי עסקים בלבד מרגע קבלתו בתנאי שלא נעשה בו כל שימוש, מחוברת אליו מדבקת הברקוד והוא לא נעשה בהזמנה אישית.
ניתן להחליף מידה לכל פריט שנקנה (למעט פריטים במידה OS) באתר עד 30 ימי עסקים בלבד מרגע קבלתו בחינם, לא כולל משלוח. ניתן לבצע החלפה באמצעות הגעה לסטודיו בחינם או באמצעות שליח עד הבית – בעלות 19₪. (החלפה שניה בעלות 29 ש"ח).
החלפת מידה מעבר לטווח הזמן הנ"ל או במקרה של החלפת מידה שלא קיימת בסרגל המידות באתר, תהיה בעלות 40 ש"ח (לא כולל משלוח).
החלפה תתבצע בצמוד לחשבונית ואחריות ובתנאי שהתכשיט באריזתו המקורית, במצב חדש ותקין עם מדבקת הברקוד, שלא נעשה בו כל שימוש ושהוא לא נעשה בהזמנה אישית.
לא יתאפשרו החזרת פריטים  / זיכוי כספי על פריטים שנרכשו עבור מתרת זכייה או כזכייה בתקופות הגרלה.
לא ניתן להחליף / להחזיר תכשיט שנעשה בהזמנה אישית / באופן אישי / לא מופיע באתר.
אין אנו מבטיחים שהמידה או הפריט המבוקשים להחלפה או שינוי מידה קיימים במלאי. במידה והם אינם קיימים במלאי, הכנתם תתבצע עד 3 ימי עסקים.
מבצעים, קופונים והטבות:
בתקופת חגי הקניות (נובמבר-דצמבר) יתכנו עיכובים בזמני המשלוחים, אנו מתנצלים על חוסר הנוחות ומודים על הסבלנות.
מבצעי SALE באתר ובסטודיו, הנחות משתנות ו/או קבועות, הטבות שיתופי פעולה וקודי קופונים אשר יתפרסמו מפעם לפעם אינם כוללים כפל מבצעים, חריטות והזמנות אישיות, קולקציות שיתופי פעולה, תכשיטי זהב 14K, גיפט קארד וקולקציה חדשה אלא אם פורסם אחרת בכל אופציות הדיוור. בנוסף – מבצעי SALE חלים על תכשיטים בלבד ולא על מוצרים נלווים כגון תיק חוף / שמיכת חוף / כירבולית / מארז.
לא ניתן לממש קופון הנחה ו/או גיפט קארד ו/או נקודות למימוש ו/או קרדיט באתר ו/או זיכוי קרדיט על פריטים שנעשים בהזמנה אישית.
הטבת ״שליח עד הבית בחינם״ אשר תפורסם באתר תהיה בכפוף לרכישה מינימלית של 100₪ מפריטים הקיימים באתר בלבד. שליח עד הבית בחינם שלא כחלק מהטבה מותנה ברכישה מינימלית של 300₪ מפריטים הקיימים באתר בלבד. ההטבה לא כוללת עלות משלוח במקרה של החלפה או החזרה.
פריטים / תכשיטים אשר התקבלו כמתנה ו/או כחלק ממתנה או הטבה באתר ו/או בסטודיו לא ניתנים להחלפה או להחזרה. בנוסף, על הפריטים / תכשיטים הנ"ל לא קיימת אחריות וכל שינוי שיתבקש להתבצע בהם באחריות המקבל בלבד.
נקודות לצבירה באתר:
ניתן לצבור נקודות בסכום של עד 5% משווי הפריטים שנרכשו בתנאי והרכישה התבצעה באתר ורק לאחר התחברות לחשבון האישי, ובמידה והפריט נרכש במחיר מלא וללא שימוש בהטבה / קופון / מבצע.
לא ניתן לצבור נקודות רטרו על רכישות עבר. לא ניתן להעביר נקודות ממשתמש למשתמש אחר.
תיקונים:
במידה ותכשיט נפגם במהלך תקופת האחריות למרות המלצות השימוש, ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות במס' 0524375030 או בוואצפ באותו המספר ויקבעו לך תיקון בהקדם האפשרי.
תיקונים מתבצעים עד 14 ימי עסקים מרגע קבלת הפריט בסטודיו. ניתן להביא את הפריט לתיקון לסטודיו בשעות הפעילות או באמצעות שירות השליחים שלנו בעלות 29 ש"ח כאשר השליח יאסוף ממך את הפריט לתיקון ויחזיר אותו אלייך כאשר הפריט יהיה מוכן ומתוקן. (במידה והתכשיט הושאר לתיקון בסטודיו וברצונכם לקבל אותו בחזרה באמצעות שליח – עלות המשלוח תהיה 19 ש"ח).
הזמנות אישיות:
במידה ואתם מעוניינים בעיצוב מותאם אישית, אנחנו נשמח להכין אותו עבורכם!
ניתן לבצע הזמנה אישית דרך שירות הלקוחות שלנו במס' 0524375030 או דרך הוואצפ באותו המספר.
מחירי הזמנות אישיות אינם קבועים ומשתנים בהתאם לשערי המתכות העולמיים, הצעת מחיר של הזמנה אישית תקפה עד 14 ימי עסקים מיום ההצעה.
מובהר ומודגש כי אנחנו לא מייצרים בהזמנה אישית תכשיטים לפי תמונה או כאלה שקיימים במקומות אחרים בארץ או בעולם.
יצור הזמנה אישית חייב בעיצוב סקיצה על ידי צוות הסטודיו בלבד ובעלות 60₪, עלות הסקיצה תקוזז מעלות יצור ההזמנה.
אנחנו שמחים וגאים לייצר הזמנות אישיות ומפרסמים ברשתות החברתיות את הפריט ואת הליך ההכנה. יצירת סקיצה עבור הזמנה אישית ו/או ביצוע הזמנה אישית מהווה עבור החברה אישור בלעדי לפירסום אותו הפריט ברשתות החברתיות אלא אם הובהר אחרת במעמד התשלום עבור ההזמנה. מובהר ומודגש כי אין למבצע ההזמנה אישית זכויות יוצרים על הפריט או על עיצובו, זכויות היוצרים הבלעדיות הינם של חברת יובל אי.אן.טי בע״מ.
אין החלפות, החזרות או ביטולי עסקה על פריטים בהזמנה אישית לאחר ביצוע תשלום ואישור ההזמנה.
פריטים בחריטה אישית, תכשיטי זהב 14K, וכל פריט אחר שאינו מופיע באתר בצורתו המבוקשת נחשב פריט בהזמנה אישית.
דיוור והודעות פרסומיות:
בקריאת תנאי שימוש אלה ואישורם הינך מאשר\ת לחברת יובל אי.אן.טי בע"מ לשלוח אליך דיוור ישיר באמצעות הרשתות החברתיות,אסמס והמייל אודות מידע הנתפס כחשוב בעייני הנהלת החברה, בינהם חידושים, קולקציות מומלצות, מבצעים, פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכו'.
אם אינך מעוניין לקבל מאיתנו דיוור ישיר או מעוניין להפסיק לקבלו, נבקשך לציין זאת בכתב ולשלוח אלינו למייל שירות הלקוחות בכתובת: [email protected] ולוודא את קבלתו אצלנו.

כל בקשה אישית לביצוע שינוי בפריט הנמכר באתר או בסטודיו (שילוב כסף וזהב בתכשיט, שינוי אורך, תוספת שרשרת הארכה, החלפת אבנים וכו') תיחשב כהזמנה אישית ולא יהיה ניתן להחליף או להחזיר את הפריט לאחר תשלום וביצוע ההזמנה.

חברת יובל אי.אן.טי בע"מ לא אחראית לנזקים ו\או פגיעות הנגרמים בזמן שימוש במוצריה כתוצאה מתגובות אלרגיות ורגישויות למיניהן ו\או פגם ו\או שבר של פריט או חלק ממנו ו\או כתוצאה מנסיבות בלתי צפויות ו\או כתוצאה מכח עליון ולא תהא חובה בגינם פיצוי כלשהו ללקוח. השימוש במוצרים הינם באחריות המשתמש/ת בלבד.

זיכוי וביטול עסקה :
ביטול או זיכוי עסקה יכול להתבצע עד 2 ימי עסקים או 48 שעות מרגע קבלת החבילה.
החזר התשלום יבוצע לפי דרך התשלום שבה התבצעה העסקה, וזאת לאחר ניכוי של 5% משווי העסקה (לא כולל דמי המשלוח) או בניכוי סכום של 100 ₪ – הזול מבניהם. ההחזר יינתן רק לאחר שהפריטים הגיעו לסטודיו וזאת לאחר בדיקה מקיפה שלא נעשה בפריטים כל שימוש.
משתמשת אשר ביצעה עסקה לרכישה באתר ושילמה באמצעות כרטיס "דיירקט" (שאותו לא ניתן לזכות), וביקשה לבטל את העסקה (במידה והיא זכאית לכך בהתאם למדיניות החלפות והחזרות באתר), תקבל קרדיט באתר בלבד בשווי הפריטים שהוחזרו, לא כולל דמי המשלוח.
החזר לקבלת זיכוי כקרדיט למימוש באתר-  עד 14 ימי עסקים, בתנאי שלא נעשה כל שימוש בתכשיט ולאחר בדיקה מקיפה מטעם הנהלת המותג – יינתן קרדיט למימוש באתר בשווי העלות בעת רכישת הפריטים שהוחזרו.
לא יינתן החזר כספי על משלוח, וזאת בשל העובדה שזהו שירות שנעשה בו שימוש.
ביטול עסקה ו/או החלפה ו/או זיכוי כספי לא יינתנו על תכשיטים שהוכנו באופן אישי.
חשוב לדעת:
יובל וצוות הצורפות שלה מייצרות כל תכשיט בעבודת יד ייחודית – ברגע שההזמנה מתקבלת באתר. לכן קיימת אפשרות שהתכשיט יהיה שונה מעט מן התמונות המופיעות באתר.
אנחנו דוגלים בשימוש באבני חן ופנינים אמיתיות בלבד ולכן קיימת האפשרות שהצבע, הגוון והצורה של אבן החן או הפנינה שונה מאחת לשניה ולכן כל פריט הינו יחיד ומיוחד.
זמני הכנה:
מכיוון שכל התכשיטים שלנו מיוצרים בעבודת יד מלאה ברגע שההזמנה מתקבלת באתר ובהתאמה אישית לכל לקוחה במיוחד, אנו עושים את מירב המאמצים להכין כל תכשיט במהירות המירבית תוך כדי תשומת לב לפרטים הקטנים ולדרך הכנה מושלמת וחסרת פשרות.
התכשיטים מיוצרים ומוכנים לשליחה תוך 1 עד 3 ימי עסקים.  לידיעתך, רוב התכשיטים מוכנים ונשלחים תוך יום עסקים 1 בלבד.

 • תכשיטים המצופים בציפוי זהב מיוצרים ומוכנים לשליחה תוך 1 עד 7 ימי עסקים. לידיעתך, אנו עושים מאמצים אדירים על מנת לספק את התכשיטים המצופים במהירות האפשרית.
 • תכשיטים המיוצרים בהזמנה אישית ולא נמצאים באתר מיוצרים ומוכנים לשליחה תוך 1 עד 14 ימי עסקים.
 • תכשיטים אשר נמכרים במכירה מוקדמת (PRE ORDER) מיוצרים ומוכנים לשליחה החל מהתאריך המצוין בעמוד המוצר המבוקש ועד 7 ימי עסקים לאחריו. יש לקחת בחשבון כי תאריך זה הינו תאריך משוער בלבד ויתכנו שינויים ועיכובים בזמן ההכנה והאספקה של המוצר. אנו נעשה כל שביכולתנו על מנת לספק את הפריטים בזמן המהיר ביותר.

"איך אדע שההזמנה שלי מוכנה?"

 • איסוף עצמי – ברגע שההזמנה נארזה ומוכנה ישלח אליכם SMS על כך שההזמנה מוכנה וממתינה לאיסוף בסטודיו.
 • משלוח עם שליח עד הבית – ברגע שההזמנה מוכנה ונאספה על ידי השליח נשלח אליכם הודעה SMS ונעדכן אתכם על כך. בנוסף- ביום המסירה השליח ייצור עמכם קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו.
  שעות הגעת השליח הן 20:00-8:00, ועל כן כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלה.

משלוחים:

שליח עד הבית עד 3 ימי עסקים (מהרגע שההזמנה מוכנה) – 19₪ או חינם ברכישה מעל 299₪

איסוף עצמי  מסטודיו YUVAL הרצליה – חינם 

משלוח בינלאומי עד 10 ימי עסקים – 80₪

*שיטות המשלוח לא כוללות את זמן ההכנה של הפריטים, זמני הכנה מפורטים בהמשך.

במידה וחבילה שנשלחה על ידינו תוחזר אלינו מכל סיבה שהיא, יישא הלקוח באחריות לתשלום עבור משלוח חוזר.

מובהר ומודגש כי אין לנו שליטה על שירותי הדואר של חברת דואר ישראל ואיננו לוקחים אחריות על אובדן חבילות דרכם. במקרה של אובדן או עיכוב חבילה האחריות תהה על שולח החבילה אלינו ופתרון הבעיה יעשה מול חברת דואר ישראל בלבד, לכן מומלץ ואף רצוי שלא לשלוח אלינו חבילות באמצעות שירותי דואר ישראל ולהשתמש בשירות השליחים שלנו.

 

החלפות:

ניתן להחליף פריט באמצעות:
1. הגעה לסטודיו YUVAL
כתובת הסטודיו: נורדאו 75 א' הרצליה ( בWAZE: סטודיו יובל)
שעות פעילות : א'-ה' 9:00-16:00 | שישי וערבי חג 9:00-14:00 | שבת – סגור

2. שליח עד הבית
יש לשלוח הודעת וואצאפ לשירות הלקוחות שלנו במס'
052-4375030 ולציין מספר הזמנה ואת שם הפריט אליו תרצו להחליף.
שליח מטעמנו ימסור לך את הפריט המבוקש ויאסוף ממך את הפריט הקודם בעלות 19₪ בלבד.
החלפה שניה בעלות 29₪.

החזרות:

ניתן להחזיר פריט אם לא נעשה בו שימוש, והוא עם מדבקת הברקוד ולא עברו 14 ימי עסקים מקבלתו באמצעות:

1. החזרה בסטודיו YUVAL (נורדאו 75 א' הרצליה).

2. החזרה עם שליח עד הבית
– שליח מטעמנו יגיע לאסוף את הפריט מביתך בעלות 29₪ בלבד.
יש לבחור את השיטה המבוקשת לביצוע ההחזר:
• קרדיט למימוש באתר / בסטודיו – עד 14 ימי עסקים מקבלת הפריט – ללא ניכוי.
• זיכוי כספי לאמצעי התשלום – עד 2 ימי עסקים מקבלת הפריט – בניכוי 5% מסכום הפריט ששולם בפועל.

אחריות:

כל התכשיטים מיוצרים ומעוצבים בעבודת יד ועשויים מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר.

תכשיטי הכסף עמידים במים וניתן להתקלח איתם.

תכשיטי גולד (תכשיטי גולדפילד או תכשיטים מצופים בזהב) לא עמידים במים והציפוי עלול להדלל עם הזמן.

יש להימנע ממגע עם בושם, תכשירי טיפוח, חומרי ניקיון או כימיקלים אחרים שעלולים להשחיר את התכשיטים ולפגוע בהם באופן בלתי הפיך.

יש לאחסן את התכשיטים במקום יבש ומוצל ולא בחדר הרחצה, על מנת שלא יהיו חשופים ללחות מתמשכת.

האחריות תקפה למשך שנה מיום הרכישה.

האחריות הינה אישית ולא ניתנת להעברה.

האחריות אינה תקפה במקרים הבאים:

 • שבר, קרע או פגיעה בתכשיט, בשל שימוש לא סביר או אי עמידה בתנאי השימוש.
 • אובדן או גניבה של התכשיט או חלקים ממנו.
 • דילול / קילוף / שינוי צבע של ציפוי זהב או חלקים ממנו.
 • תיקונים / עבודות צורפות שלא בוצעו על ידי יובל או אחד מצוות הסטודיו שלה .

במידה ותכשיט מצופה זהב יפגם מכל סיבה שהיא, ויהיה ברצונך לצפות אותו בשנית ניתן לעשות זאת בתקופת האחריות ובעלות סמלית בהתאם לצורך.

במידה ולא תוצג תעודת אחריות / הוכחת קניה אחרת, התיקון יהיה בעלות סמלית בהתאם לצורך.

פרטיות:

פרטים אישיים אשר נמסרים בעת הרכישה נשמרים במאגרי המידע של חברת יובל אי.אן.טי בע"מ.

פרטיך האישיים שתמסרי או מסרת, ישמרו במאגר המידע של החברה מכייון שלא נוכל לטפל בהזמנתך אם לא נקבל אותם אף שעל פי חוק אינך מחוייבת למסור לנו את פרטיך האישיים.

חברת יובל אי.אן.טי בע"מ תהא רשאית לשלוח אליך דיוור ישיר באמצעות הרשתות החברתיות והמייל אודות מידע הנתפס כחשוב בעייני הנהלת החברה, בינהם חידושים, קולקציות מומלצות, מבצעים, פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכו'.
אם אינך מעוניין לקבל מאיתנו דיוור ישיר, נבקשך לציין זאת בכתב ולשלוח אלינו למייל שירות הלקוחות בכתובת: [email protected] ולוודא את קבלתו אצלנו.

חברת יובל אי.אן.טי בע"מ נוקטת באמצעים מחמירים למניעת חדירה חיצונית לאתר ומאגרי המידע שנמצאים ברשותו, ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. אף על פי כן, לא ניתן לשלול אירועים מסוג זה באופן מוחלט.

על כן, הינך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד החברה ו/או מי מטעמה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור לעיל.

חברת יובל אי.אן.טי בע"מ לא תעביר את פרטייך האישיים לצד ג', אלא במקרים המפורטים להלן:

 • אם קיים לחברה חשד שהפרת את תנאי הסכם זה או כל הסכם אחר עם חברת יובל אי.אן.טי בע"מ או מי מטעמה.
 • אם קיים לחברה חשד שבוצעו מעשה או מחדל העלולים לפגוע או פוגעים בחברה או מי מטעמה או בצדדים שלישיים.
 • אם התקבל בידי החברה או מי מטעמה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטיך.
 • אם תתעורר כל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, בינך לבין חברת יובל אי.אן.טי בע"מ או מי מטעמה.

 

יובל אי.אן.טי בע"מ שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון בכל עת וללא התראה מוקדמת.

טל״ח