הצהרת נגישות

כיום האינטרנט הוא המאגר הגדול ביותר למידע עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט, וככזה, אנו מייחסים חשיבות גדולה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתרנו וזאת על מנת לאפשר חווית גלישה נעימה, נוחה וקלה יותר.

חברת יובל תכשיטים , יובל אי.אן.טי בע”מ שואפת להבטיח ששרותיה נגישים לאנשים עם מוגבלויות.
אנו , יובל, השקענו ומשקיעים משאבים רבים על מנת לקדם, לעזור ולשפר את נגישות האתר כך שלאנשים עם מוגבלויות תהיה חוויה קלה, נוחה ונעימה יותר באתר שלנו מתוך ההבנה והאמונה השלמה שלכל אדם הזכות לחיות ולהתנהל בנוחות, בכבוד, בעצמאות ובשוויון מלא.

מתוקף חובתנו כחברה אמינה ושיווניות ,ומתוך ההבנה והאמונה השלמה בצורך של בעלי מוגבלויות לגלוש ברחבי האינטרנט באופן עצמאי ונוח, הנגשנו את אתר האינטרנט שלנו ואנו עדיין עושים מאמצים כבירים על מנת לשמור על נגישות זו גם בעת עדכון והעלאת תכנים חדשים לאתר.

האתר נבנה על בסיס מערכת ניהול תוכן וורדפרס (WordPress), הנחשבת כמערכת נגישה ברמה גבוהה מאוד, בנוסף פעלנו להנגיש את האתר לפי תקן WCAG 2.0 ברמה AA שנערך ע”י הארגון הבינלאומי W3C, ומקיים את הנדרש בהתייחס לסעיף האינטרנט בתקנות הנגישות לשירות.

הבהרה
חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, ייתכן וימצאו דפים באתר שטרם הונגשו או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים עבורם , וזאת נעשה בתום לב.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר ככל האפשר, במידה ונתקלת בליקוי הנגשה באתרנו, נשמח אם תיידע אותנו על כך דרך רכז הנגישות שלנו במייל או בטלפון.
רכז נגישות:
גיל בצלאל
[email protected]
052-4375030